You are currently viewing Mistrzostwa Polski U16 Lublin

Mistrzostwa Polski U16 Lublin

W sobotę, 01 października 2022 w Lublinie rozegrany został I Turniej Mistrzostw Polski U16 oraz pierwszy w historii Puchar Polski Kobiet U18, których gospodarzami był Klub Sportowy Budowlani Lublin.

W kategorii do lat 16 najlepsze okazały się rugbistki debiutującej w rozgrywkach drużyny Biało-Zielonych Ladies Gdańsk. Na drugim miejscu znalazła się Juvenia Kraków, która wróciła do rozgrywek po rocznej przerwie. Trzecie miejsce zajęły Venol Atomówki Łódź, a na czwartym miejscu uplasowały się rugbistki KS Budowlani Commercecon Łódź. Miejsce piąte przypadło gospodyniom turnieju z Amazonek KS Budowlani Lublin, na szóstym miejscu znalazły się zawodniczki RC Częstochowa, a siódme miejsce przypadło Błyskawicom Rugby Rzeszów.